چرا آرامیس؟

گسترش استفاده از اینترنت و فضای مجازی،مشغله ها و درگیری های زندگی های مدرن و علاقه به انجام سریع امور در نسل امروزی، روش های خرید را به طور کلی در دست تغییر قرار داده است.

مزایای خرید به صورت آنلاین و اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از افراد را ترغیب به استفاده و تجربه کردن این روش جدید و خرید از فروشگاه های اینترنتی یا همان آنلاین شاپ ها میکند.

از زمانی که همه ی افراد سخت درگیر تلاش برای پیشرفت خود و جامعه ی خود هستند و زمان از ارزش و سرمایه های اصلی هر  فردی محسوب میشود خرید به صورت اینترنتی  تطابق و هماهنگی بیشتری با نیاز های مادی و روحی افراد جامعه دارد.

هوشمندی افراد در نسل جدید باعث تغییر روش های قدیمی و ناکارآمد خرید و تبدیل آن به الگوریتم سریع و منطقی مانند خرید کردن به صورت آنلاین شده است.

پوشاک آرامیس  با درک این موضوع بستری را جهت خرید به صورت انلاین و سریع برای همراهان و همکاران خود در زمینه ی پخش پوشاک زنانه فراهم کرده است.

فعالیت پوشاک آرامیس از سال ۱۳۹۷ ابتدا از اینستاگرام  به ادرس  poushake_aramis@  شروع گردید و روز به روز با گسترش فعالیت خود توانست جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان عزیز از لحاظ کیفیت محصولات ، تنوع ، قیمت مناسب  فراهم آور د . هدف اصلی ما تهیه و توزیع پوشاک زنانه بدون واسطه به مصرف کننده است .

اکنون شما  به راحتی و در هر مکان، زمان و ساعتی از شبانه روز قادر به بررسی،انتخاب و مشاهده ی دقیق پوشاک و محصولات ما وخرید و سفارش اجناس مورد نیاز برای بوتیک و مانتو سرای خود هستید.