Design trends

راهنمای انتخاب لباس مجلسی مناسب

یکی از دغدغه های خانم ها برای پوشش، انتخاب لباس مجلسی مناسب است که معمولا هزینه بر نیز می باشد. لباس مجلسی باید طوری طراحی شده باشد که اندام شما را ظریف تر و زیبا تر از آنچه هست نشان دهد. از آنجا که بیشتر خانم ها دوست دارند لاغر تر دیده شوند انتخاب یک لباس مجلسی باید طوری باشد که این خواست را بر آورده سازد. در این مقاله سعی می کنیم به شما در انتخاب لباسی مناسب اندامتان کمک کنیم:

اندام های مستطیلی

این اندام به شکلی از اندام گفته می شود که بدن فرم مردانه دارد و انحنای اندام زنانه را ندارد. کسانی که چنین اندامی دارند باید از لباس هایی استفاده کنند تا این کمبود را در فرمشان جبران کند.

اندام گلابی شکل

به اندامی که وزن بیشتری در پایین تنه و در بالا تنه عرض و وزن کمتری داشته باشد گلابی شکل می گویند. برای تعادل دادن به این اندام از مدل هایی استفاده کنید که روی ران را بپوشاند و بالا تنه حجیم تری داشته باشند.

راهنمای انتخاب لباس مجلسی مناسب

اندام ساعت شنی

ایده‌آل ترین فرم اندام است که بیشتر مدل ها را می توان به آن پوشاند. اما سعی کنید از مدل هایی استفاده کنید که روی کمر آنها تاکید بیشتری می شود.

اندام سیبی شکل

شکلی از اندام که بدن در قسمت میانی دچار چاقی است و به اصطلاح شکم بزرگ است و به چشم می آید. برای مخفی کردن شکم استفاده از لباس هایی زیر استفاده نمایید :

لباس های کوتاه, لباس هایی که پایین تنه ای به حالت فون دارند, لباس های آشتین بلند نیز می توانند گزینه مناسبی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *